Wybory na członka Zarządu Parlamentu Studentów

Data: 05.01.2018 Kategoria: Aktywność Studencka, Samorząd, Wybory

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Data: 23.01.2018
Miejsce wydarzenia: Bud. C-13, s.2.17
Godzina: 19:15 - 20:30

Obwieszczenie wyborcze nr 1/2018

Komisja Wyborcza Studentów ma przyjemność ogłosić wybory uzupełniające:

• na Członka Zarządu Parlamentu Studentów - 3 wakaty

———————————————————————————————

Wybory uzupełniające do Zarządu Parlamentu Studentów na kadencję 2016-2018

Bierne prawo wyborcze przysługuje wszystkim studentom Politechniki Wrocławskiej posiadającym prawa studenta.

Czynne prawo wyborcze przysługuje członkom Studenckiego Kolegium Wyborczego.

Forma wyborów: zebranie wyborcze, urnowe.

Miejsce i termin wyborów: 23.01.2018 r. w sali 2.17 w budynku C-13 o godz. 19:15.

Karta zgłoszeniowa do pobrania: tutaj.

UWAGA! Na karcie zgłoszeniowej należy wpisać, iż kandyduje się na „członka Zarządu Parlamentu Studentów"

Karty CZYTELNIE WYPEŁNIONE należy składać do biura Zarządu (C-8 sala 15) do 16.01.2017r. w godzinach pracy asystentki Zarządu.

Do zgłoszenia wymagane jest przesłanie na adres samorzad@pwr.edu.pl prezentacji multimedialnej (krótka prezentacja kandydatury na spotkanie otwarte Studenckiego Kolegium Wyborczego) do 16. stycznia 2017 roku.

Zainteresowani kandydaturą proszeni są o kontakt z Przewodniczącym Zarządu Parlamentu Studentów na adres filip.ogonowski@pwr.edu.pl w celu omówienia potencjalnych zakresów obowiązków (najbardziej pożądane: kontakt z partnerami zewnętrznymi, jakość kształcenia i prawa studenta, stypendia i pomoc materialna).

Kandydaci będą mogli zaprezentować się przed Studenckim Kolegium Wyborczym, na otwartym dla wszystkich studentów spotkaniu 16. stycznia o godzinie 19:15 w Nowej Sali Senatu (s.241) w bud. A-1.

21. stycznia Przewodniczący Zarządu Parlamentu Studentów wskaże osobę do Zarządu, następnie w dniu wyborów odbędzie się głosowanie nad zaakceptowaniem wskazanego członka.

Kandydatom i wyborcom przypominamy o obowiązującym Regulaminie Samorządu Studenckiego i o Ordynacji Wyborczej. Wybory są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi dokumentami.

Galeria zdjęć