TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Uśmiechnięty Dziekanat

Uśmiechnięty Dziekanat

Każdy w czasie studiów przynajmniej kilka razy odwiedza dziekanat. To szczególne miejsce w strukturze uczelni, w którym studenci najczęściej spotykają się z administracją. Internet jest pełen legend i opowieści o wizytach i rozmowach z "Panią z dziekanatu". Samorząd Studencki postanowił sprawdzić, jakie jest naprawdę zdanie studentów o swoich dziekanatach!

Od 2013 roku organizujemy akcję ankietyzacji wśród studentów, która pozwala ocenić to bardzo ważne miejsce i podzielić się swoją historią związaną z dziekanatem. Na podstawie zebranych ankiet wyłonimy najlepszy zdaniem studentów dziekanat Politechniki Wrocławskiej i nadamy mu tytuł "Uśmiechniętego Dziekanatu".

Zwycięski dziekanat otrzyma w czasie Gali Aktywności Studenckiej statuetkę która stanowi przechodni symbol najlepszego w danym roku dziekanatu.

Szczegółowe, anonimowe raporty z wynikami ankiet zostają przekazane dziekanom i kierownikom dziekanatów

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję