TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Stypendia

Stypendia

Nasza uczelnia ma bogato rozbudowany system stypendiów dla studentów. 

Jednym z ważniejszy stypendiów na naszej uczelni jest Stypendium Socjalne, które może otrzymać każdy student mając ciężką sytuację materialną. Jeśli komuś zdarzy się sytuacja losowa, która spowoduje wystąpienie lub pogłębienie złej sytuacji materialnej to może otrzymać z Uczelni Zapomogę.   

Drugim stypendium na naszej uczelni jest Stypendium Rektora,  które jest formą nagrody za wysokie wyniki w nauce, m.in. wysoką średnią, osiągniecia naukowe, artystyczne czy sportowe. Z każdej z tych kategorii student zbiera punkty i w zależności od uzbieranej ilości punktów student otrzymuje stypendium bądź nie. Nasz system przyznawania Stypendium Rektora jest nowy i wyjątkowy na skalę Polski. Trzecim stypendium jest Stypendium dla Osób Niepełnosprawnych przyznawane na podstawie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję