TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Stypendium Rektora

Stypendium Rektora dla najlepszych studentów

Stypendium Rektora, które jest formą nagrody za wysokie wyniki w nauce m.in. wysoka średnia, osiągniecia naukowe, artystyczne czy sportowe. Z każdej z tych kategorii student zbiera punkty i w zależności od uzbieranych punktów student otrzymuje stypendium bądź nie. Nasz system przyznawania stypendium rektora jest nowy i wyjątkowy na skale Polski, którego założenia możecie przeczytać w infopacku dostępnym tutaj.

Termin składania wniosku

W przypadku semestru zimowego termin jest to do 9 października, a w semestrze letnim do 28 lutego.

Termin ogłoszenia list rankingowych

W przypadku semestru zimowego jest termin jest do 10 listopada, a w semestrze letnim do 20 marca.

Gdzie składać

Wnioski należy składać w Dziale Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów 

Odwołanie

Jeśli decyzja wydziałowej Komisji Stypendialnej jest negatywna, lub też niesatysfakcjonująca z innych względów, można złożyć odwołanie do Odwoławczej Komisji Stypendialnej. Odwołanie należy składać w dziekanacie swojego wydziału. Termin na złożenie odwołania to 14 dni od dnia otrzymania decyzji.

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję