TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Zapomoga

Zapomoga

Zapomoga jest jednorazowym świadczeniem przyznawanym studentom, którzy na skutek zdarzenia losowego, znaleźli się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej. Zapomogę można otrzymać do dwóch razy w ciągu roku akademickiego. Wniosek o zapomogę należy złożyć nie później niż 6 miesięcy od wystąpienia zdarzenia będącego podstawą wniosku.

Dla kogo?

Zapomogę może otrzymać każdy student, który przejściowo i z przyczyn losowych znalazł się w trudnej sytuacji materialnej.

Niezbędne dokumenty
  • Wniosek o zapomogę Załącznik nr 8,
  • Wszelkie dokumenty potwierdzające okoliczności opisane we wniosku, np.: dokumenty Urzędu Stanu Cywilnego, zaświadczenia lekarskie, zaświadczenia policji.
Terminy

Wnioski o zapomogę można składać przez cały rok akademicki.

Gdzie składać

Wnioski należy składać w dziale Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów

Odwołanie

Jeśli decyzja wydziałowej Komisji Stypendialnej jest negatywna, lub też niesatysfakcjonująca z innych względów, można złożyć odwołanie do Odwoławczej Komisji Stypendialnej. Odwołanie należy składać w dziekanacie swojego wydziału. Termin na złożenie odwołania to 14 dni od dnia otrzymania decyzji.

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję