TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Finansowanie Działalności Studenckiej

Finansowanie Działalności Studenckiej

Jesteście zarejestrowaną organizacją studencką, kołem naukowym lub agendą kultury? Możecie starać się o dofinansowanie Waszej działalności!

UWAGA!

Żeby składać wnioski do Komisji Centralnej należy przejść szkolenie z Zakresu Finansowania Działalności Studenckiej oraz rozliczania przyznanych środków w Dziale Studenckiem.

Składanie wniosków do Komisji Wydziałowej wymaga dodatkowo przejścia szkolenia z rozliczania przyznanych środków na danym wydziale!

Terminy szkoleń są na bieżąco ogłaszane na stronie Samorządu.

Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie systemu finansowania! Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Dokumentami dostępnymi w zakładce Dokumenty i wzory wniosków. Wyczekuj również ogłoszeń o szkoleniach z zakresu finansowania działalności studenckiej.

Komisja Centralna ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Organizacje Studenckie i Agendy Kultury chcące uzyskać dofinansowanie swojej działalności powinny wypatrywać naboru wniosków ogłaszanego przez Komisję Centralną ds. Finansowania Działalności Studenckiej.

Na początku roku Komisja Centralna ogłasza nabór wniosków Budżetowych, w ramach których można starać się o dofinansowanie bieżących kosztów Waszej działalności (np. materiałów biurowych, wyposażenia biura, opłat członkowskich itp.).

Również na początku roku Komisja Centralna ogłasza nabór wniosków o nadanie statusu Strategicznego Koła Naukowego Politechniki Wrocławskiej. Ten prestiżowy tytuł daje możliwość uzyskania z góry na cały rok dofinansowania w dużo większej kwocie niż Koło byłoby w stanie uzyskać na wydziale.

W trakcie roku (co 4 tygodnie) Komisja Centralna ogłasza przyjmowanie Wniosków Projektowych. Jeżeli Twoja Organizacja, czy Agenda Kultury chce uzyskać dofinansowanie na projekt społeczny lub kulturalny, który realizujecie, wyczekujcie ogłoszenia terminów konkursów :)

Komisje Wydziałowe ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Koła Naukowe oraz grupy studentów i organizacje realizujące projekty NAUKOWE składają wnioski o dofinansowanie swojej działalności do Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej. Koło Naukowe jest zobowiązane składać wnioski na tym wydziale, z którego wywodzi się jego Główny Opiekun. Nawet jeśli jest Kołem Międzywydziałowym.

Komisje Wydziałowe na początku roku ogłaszają nabór wniosków Budżetowych, w ramach których można starać się o dofinansowania bieżących kosztów działalności (np. materiałów biurowych, wyposażenia biura, opłat członkowskich itp.).

W trakcie roku (co 4 tygodnie) Komisja Wydziałowa ogłasza przyjmowanie Wniosków Projektowych. Jeżeli chcecie uzyskać dofinansowanie na projekt naukowy, bądź konstrukcyjny, wyczekujcie ogłoszenia terminów konkursów :)

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję