Sale do wynajęcia

Sala 1 C-8

Poniżej znajdziesz aktualną listę sal dostępnych do wynajęcia dla celów Aktywności Studenckiej. Wpisz wymaganą przez Ciebie ilość osób oraz termin spotkania - po wyszukaniu będziesz mógł zarezerwować ją dla swojego zespołu. Przed wynajęciem sali zapoznaj się z regulaminem. Jeżeli masz jakieś pytania, możesz się z nami skontaktować.

W celu wykonania rezerwacji należy się zalogować.

12 dostępne niedostępne

Godziny otwarcia: 06:00 - 22:00

• Sala dedykowana do spotkań projektowych dla zespołów do 12 osób
  • Wyposażenie: 12 krzeseł, 4 stoły, tablica suchościeralna z gąbką (nie udostępniamy markerów; prosimy o używanie markerów WHITEBOARD, w przypadku użycia markerów permanentnych wynajmujący odpowiada za czyszczenie tablicy), wieszak, kosz.