Sale do wynajęcia

Sala 2.17 C-13

Poniżej znajdziesz aktualną listę sal dostępnych do wynajęcia dla celów Aktywności Studenckiej. Wpisz wymaganą przez Ciebie ilość osób oraz termin spotkania - po wyszukaniu będziesz mógł zarezerwować ją dla swojego zespołu. Przed wynajęciem sali zapoznaj się z regulaminem. Jeżeli masz jakieś pytania, możesz się z nami skontaktować.

W celu wykonania rezerwacji należy się zalogować.

100 dostępne dostępne

Godziny otwarcia: 06:00 - 22:00

• Sala dedykowana jest do dużych wydarzeń i spotkań, jest wyposażona w  100 miejsc siedzących w układzie teatralnym.
  • Jest dostępny projektor oraz ekran (należy poprosić o pilot i przewód VGA na portierni odbierając klucz.) awaria projektora
  • Prosimy nie ruszać sprzętu, elementów scenograficznych i rekwizytów znajdujących się na balkonie, ponieważ stanowią one własność Teatru SZTAMPA