Wydział Architektury

Witaj na stronie internetowej WRSSWArch,

czyli Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Kim jesteśmy?

WRSSWArch to przedstawiciele Naszej Studenckiej społeczności, którzy zawsze są do Waszej dyspozycji. Pomożemy rozwiązać problemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat działania Naszego Wydziału.

Czym się zajmujemy?

Nasze działania możecie śledzić na Facebooku (Samorząd Studencki Wydziału Architektury) oraz Instagramie (Samorząd Studencki W1 PWr). To tam pojawiają się wszelkie informacje na temat najnowszych wydarzeń, które organizujemy aby umilić Wam studiowanie. Więcej na temat w zakładce Nasze projekty.

Jak się z nami skontaktować?

Kontakt jest bardzo prosty. Można do nas napisać maila lub wysłać wiadomość na Messengerze. Więcej informacji w zakładce Kontakt.

Dociekliwych i głodnych wiedzy zapraszamy do zakładki FAQ, gdzie znajdziecie więcej informacji.