Finansowanie Działalności Studenckiej

Nabór wniosków budżetowych (B) i projektowych (K) dla Kół Naukowych

Data: 26.03.2022 Kategoria: finanse

Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków budżetowych (B) i projektowych (K) dla Kół Naukowych.

Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej: https://prs.pwr.edu.pl/?page_id=568

Wnioski w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie papierowej wersji wniosku z wszystkimi wymaganymi podpisami- podpisy te nie mogą zostać dodane jako osobne elementy na wniosku (np. osobno wklejone skany samych podpisów) ) należy przesłać do dnia 05.04.2022 r. (wtorek) do godziny 14:00 na adresy: kfds.w10@pwr.edu.pl, kfds@pwr.edu.pl.

Pliki powinny być w formacie *.pdf lub *.jpg

Format nazwy ma być następujący: B_2022_Nazwa_Podmiotu.pdf lub K_2022_Nazwa_Podmiotu.pdf

Wersję papierową wniosku proszę dostarczyć do pok. nr 11 w bud. B-5 p. Agnieszka Bilicka.

O przyjęciu wniosku decyduje data i godzina dostarczenia. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wnioski zostaną zarejestrowane w rejestrze wniosków według kolejności wpływu. Na e-maila otrzymają Państwo informację o numerze wniosku.

Informuję, że warunkiem koniecznym do uzyskania dofinansowania jest potwierdzone uczestnictwo osoby składającej wniosek (Wnioskodawcy) oraz koordynującej projekt (Koordynatora) w szkoleniu dotyczącym prawidłowego wydatkowania środków publicznych organizowanego przez Dział Studencki lub/i Samorząd Studencki.

Drugie posiedzenie Komisji na której będą rozpatrywane wnioski odbędzie się dnia 08.04.2022 r. (piątek) od godz. 09.00 do godz. 11.00 w sali nr 2.22 w bud. B-4.

Decyzją Komisji proszę o przygotowanie krótkiej prezentacji swoich wniosków oraz stawienie się przedstawicieli- godziny prezentacji zostaną podane do wiadomości w terminie późniejszym na stronie Wydziału Mechanicznego po otrzymaniu wniosków.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Dr inż. Paweł Krowicki