Komunikat Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej W13

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki ogłasza możliwość składania wniosków konkursowych (formularz K) w wersji elektronicznej w terminie do 24 kwietnia 2023 r. do godziny 15:00

W celu uzyskania numeru wniosku prosimy o kontakt mailowy z sekretarzem Komisji - mgr inż. Eweliną Rabską: Ewelina.Rabska@pwr.edu.pl.

Aby wniosek został rozpatrzony, musi zostać złożony w wersji elektronicznej - przesłany w formacie PDF na adres email: kfds.w13@pwr.edu.pl. W tytule wiadomości należy podać numer wniosku otrzymany od Sekretarza Komisji wpisany w „Zeszycie  Wniosków”: nr wniosku/W13/rok/.

Trzecie posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki odbędzie się 26 kwietnia 2023 r. o godz. 12:50 w pok. A.2.20 bud. C - 19.

Komunikat Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki ogłasza możliwość składania wniosków konkursowych (formularz K) oraz wniosków budżetowych (formularz B) w wersji elektronicznej w terminie do 27 marca 2023 r. do godziny 15:00

Drugie posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki odbędzie się 29 marca 2023 r. o godz. 12:50 w pok. A.2.20 bud. C - 19.

Spotkanie Komisji ds. Finansowania

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki ogłasza możliwość składania wniosków w wersji elektronicznej (w formacie PDF) w terminie do 20 maja 2022 r. do godziny 15:00. Miejsce składania wniosków: kfds.w13@pwr.edu.pl. W tytule wiadomości należy podać numer wniosku otrzymany od Sekretarza Komisji wpisany w „Zeszycie Wniosków”: nr wniosku/W13/rok/.
W celu uzyskania numeru wniosku prosimy o kontakt mailowy z sekretarzem Komisji - mgr inż. Eweliną Rabską: Ewelina.Rabska@pwr.edu.pl.

Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki odbędzie się 24 maja 2022 r. o godz. 10:50. Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego w kraju posiedzenie odbędzie się w formie zdalnej.

Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego na Wydziale Matematyki informuje, że 24 kwietnia 2018 r., we wtorek, o godzinie 13.00 w dziekanacie odbędzie się III Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki. Dokumenty regulujące pracę Komisji oraz wzory wniosków znajdują się tutaj.
Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza możliwość składania wniosków o dofinansowanie projektów studenckich K, w terminie do 20 kwietnia 2018 r. do godziny 15:30 w pok. 1.17/C-11.
Aby wniosek został rozpatrzony, musi zostać złożony zarówno w wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej - przesłany w formacie PDF na adres e-mail: kfds.w13@pwr.edu.pl. Proszę tytułować e-mail zgodnie z numerem wniosku wpisanym w „Zeszycie Wniosków”: nr wniosku/W13/rok/kod wniosku/podmiot wnioskujący.

Informacja o Posiedzeniu Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego na Wydziale Matematyki uprzejmie informuje, że 27 marca, we wtorek, o godzinie 11.15 w dziekanacie odbędzie się II Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Matematyki.

Dokumenty regulujące pracę Komisji oraz wzory wniosków znajdują się pod adresem: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow.

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza możliwość składania wniosków budżetowych B oraz wniosków o dofinansowanie projektów studenckich K, w terminie do 23 marca 2017 r. do godziny 15:30 w pok. 1.17/C-11.

Aby wniosek został rozpatrzony, musi zostać złożony zarówno w wersji papierowej, jak i w wersji elektronicznej - przesłany w formacie pdf wraz z wymaganymi załącznikami na adres e-mail: kfds.w13@pwr.edu.pl.

Proszę tytułować e-mail zgodnie z numerem wniosku wpisanym w „Zeszycie Wniosków”:

nr wniosku/W13/rok/kod wniosku/podmiot wnioskujący

Galeria zdjęć