Wybory na przedstawiciela KN w Komisji Wydziałowej W-3

Data: 27.02.2018

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Komisja Wyborcza Studentów ma przyjemność ogłosić wybory na przedstawiciela Kół Naukowych w Wydziałowej Komisji ds. FDS (W-3) – 2 wakaty.

Forma wyborów: zebranie wyborcze, urnowe.

Czynne prawo wyborcze przysługuje członkom Kół Naukowych działających na Wydziale Chemicznym.

Bierne prawo wyborcze przysługuje prezesom tychże Kół Naukowych.

Miejsce i termin wyborów: 28.02.2018 r., godz. 19:00, 27/C-6.

Karta zgłoszeniowa dla kandydata do pobrania: link

Karta zgłoszeniowa dla prezesa KN do pobrania: link2

Karty CZYTELNIE WYPEŁNIONE należy składać na zebraniu wyborczym. Kandydatom i wyborcom przypominamy o obowiązującym Regulaminie Samorządu Studenckiego i o Ordynacji Wyborczej. Wybory są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi dokumentami.