Wydarzenia

Tak jak w systemach przemysłowych potrzebne jest sprzężenie zwrotne, tak i na wydziale niezbędna jest informacja o mocnych i słabych stronach sposobu prowadzenia kursów. Któż może mieć lepsze spostrzeżenia na ten temat niż sami studenci? Mają oni możliwość wzięcia udziału w anonimowej ankietyzacji - z każdego przedmiotu na koniec semestru wypełniają ankiety, które następnie są analizowane przez pracowników wydziału. Wnioski z ankietyzacji pozwalają na stałe ulepszanie systemu dydaktycznego i osiąganie coraz wyższego poziomu kształcenia.

Czy jesteś studentem? Czy chciałbyś przeżyć niezapomniane wyście do klubu z innymi studentami? Czy lubisz dobrą zabawę i niesamowitą atmosferę? Niezależnie od odpowiedzi na te pytania nie może Cię zabraknąć!

Wyobraź sobie imprezę pełną niesamowitych osób, głośnej muzyki oraz zabawy do białego rana. Teraz dodaj do tego liczne konkursy z nagrodami realizowanymi w barze, a to wszystko pomnóż przez wyjątkową atmosferę zmieniającą się w zależności od tematu i klubu, w którym jest organizowana. W rezultacie otrzymasz WydziAUUUUUwkę.

Godziny świetnej zabawy do rana, w najlepszych studenckich klubach wprowadzą Wasze imprezowe życie na zupełnie inny poziom. Razem z kolegami z zaprzyjaźnionych Samorządów, dbamy o to, byście nie popadli w stagnacje i mogli dać upust swojej energii oraz poprzez głośne wydarzenia na fanpage ’u zachęcamy wszystkich studentów do uczestnictwa!

Wydziałówek nigdy za wiele, dlatego staramy się organizować 2 imprezy na semestr. Obserwujcie uważnie nasz fanpage, by nie przegapić o nich informacji, a jest co obserwować, ponieważ każda wydziałówka jest inna. Każda ma swój niepowtarzalny temat, taki jak "Karnawał Fluo" czy "Candy Party" połączony z wyjątkowymi konkursami i klimatycznym wystrojem. Ponadto organizujemy konkursy, dzięki którym Możesz wygrać swoją własna lożę!

Jakby to było niewystarczająco by Cię przekonać, podczas rajdów również przewidujemy prócz zabawy na miejscu, takie atrakcje jak before, czy after party, na których każdy… Musisz pojechać, żeby się o tym przekonać i dać nam znać jak wrażenia!

Znajdujesz się momencie, w którym przyszło wybrać Ci, w której z firm chciałbyś odbyć praktyki zawodowe? Szukasz osób mających doświadczenie w branży, w której to chciałbyś się realizować?

Dobrze się składa, bo mamy na to rozwiązanie!

Dla studentów Naszego Wydziału organizujemy specjalne spotkania z firmami oferującymi usługi z szerokorozumianego IT, czy zajmującymi się projektami opartymi o najnowsze technologie, takimi jak BECKHOFF – liderze technologii automatycznych, czy Antmicro – rozwijającą narzędzia opensours’owe . Na każdym spotkaniu słuchacze uczestniczą w prelekcji przygotowanej przez pracownika konkretnej firmy. Po oficjalnej części, czyli prezentacji i Q&A, dla uczestników przygotowany zostaje poczęstunek, na którym można już prywatnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi. Jest to najlepsza opcja do poszerzenia swojej wiedzy i uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Z racji, że spotkania te są organizowane od studentów, dla studentów, nie może zabraknąć… imprezy! Właśnie tak! Zdarza się, że po spotkaniu organizowany jest afterparty, gdzie zainteresowani mogą już w luźniej atmosferze wymienić się swoimi spostrzeżeniami, czy zawierać nowe znajomości.

Chcesz się rozerwać? Zażyć świeżego powietrza w otoczeniu pięknych widoków? Poznać nowych ludzi? Czy zapomnieć na chwilę o kolokwiach i projektach?

W takim razie dobrze trafiłeś. Rajdy organizowane są przez Samorządy Wydziałowe w dwóch turach – jesiennej, dla około 150 studentów oraz wiosenny dla 500. Miejsce znajdzie się dla wszystkich, ale kto pierwszy ten lepszy! Rajdy mają swój unikatowy charakter – tematykę przewodnią, która gwarantuje, że nigdy nie będzie 2 identycznych wyjazdów. W przeszłości pojawiały się nazwy takie jak: „Na Wiedźmińskim Szlaku”, "Azja Express" czy „Dziki Zachód”.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, od gier nocnych w terenie, po dyskoteki do białego rana, a dla tych lubiących trochę sportu organizowane są turnieje we flanki. Jak turniej to i nagrody, które są fundowane przez sponsorów, którzy wspierają nas przy każdym takim wyjeździe.

O rajdach informujemy na Naszym Facebook’u w specjalnie na tę okazję przygotowanych wydarzeniach, aby żadnemu chcącemu się rozerwać studentowi, nie umknęła ta informacja.

Bal inżyniera jest organizowany zazwyczaj pod koniec lutego – w jego trakcie studenci świętują świeżo obronione tytuły inżyniera. Na wydarzeniu nie może zabraknąć także władz wydziału – dziekan czyni honory, uroczyście rozpoczynając ten niezapomniany wieczór. W trakcie balu jest czas zarówno na wykwintną ucztę, jak i na tańce i zabawę do późna, w tym najróżniejsze konkursy przygotowane przez organizatorów.