TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Wydział Informatyki i Zarządzania

Wydział Informatyki i Zarządzania

Jesteśmy grupą chętnych do działania studentów, która dba o to, byś dobrze wspominał lata spędzone na naszej Uczelni. To my stoimy za organizacją balów, rajdów i wszelkich wydziałowych integracji. Chcemy abyś jak najlepiej zapamiętał ten piękny okres studiowania!

Pamiętaj, że zajmujemy się nie tylko organizacją zabaw. Reprezentujemy Ciebie i Twoich kolegów przed Władzami Uczelni, bronimy Waszych spraw i interesów, wspieramy na wielu płaszczyznach takich jak dydaktyka, pomoc materialna czy aktywność studencka.

Możesz zwrócić się do nas z każdym pytaniem, problemem czy pomysłem dotyczącym zarówno Wydziału, jak i całej Politechniki. Chcemy, abyś na IZecie czuł się jak u siebie!

facebook.pnginstagram.png

img_5893.jpg

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję