TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Fundacja MANUS

Fundacja MANUS na rzecz Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej

Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej już w 1995 roku uznał, że w celu zwiększania zasiegu swojej działalności część ze swoich zadań powinien przekazać osobom, które będą w stanie się w tym wyspecjalizować i realizować wspomagając członków Samorządu Studenckiego. Wraz z Politechniką Wrocławską członkowie Samorządu Studenckiego ufundowali Fundację MANUS na rzecz Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej, która do dnia dzisiejszego realizuje swoje statutowe zadania, mające na celu wsparcie studentów, zarówno w takich zadaniach jak poznanie swojego przyszłego pracodawcy, jak i w rozwijaniu aktywności studenckiej oraz wielu innych aktywności. 

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję