TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

Radio LUZ
Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Jak założyć organizację?

Jak założyć organizację?

Założenie Uczelnianej Organizacji Studenckiej jest wyjątkowo proste i rozpoczyna się od zebrania grupy studentów o wspólnych zainteresowaniach oraz dopełnienia drobnych wymagań formalnych.

W celu potwierdzenia chęci utworzenia nowej organizacji należy dostarczyć do Działu Studenckiego deklarację założycielską, z imienną listą studentów chcących działać w organizacji, protokół z wyboru władz organizacji oraz Regulamin Uczelnianej Organizacji Studenckiej. W przypadku zakładania Koła Naukowego dodatkowo protokół założycielski musi być opatrzony podpisem Opiekuna Naukowego oraz potwierdzeniem, że Dziekan Wydziału akceptuje inicjatywę studentów.

Chcesz uzyskać dofinansowanie na działalność? Więcej informacji znajdziesz w zakładce Finansowanie Działalności Studenckiej

Wzór Regulaminu Uczelnianej Organizacji Studenckiej dostępny jest do pobrania tutaj.

Nasza strona jest niesamowita i używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję