Sekcja ds. Sportu i Turystyki

Sekcja ds. Sportu to miejsce, które skupia szerokie grono aktywnych studentów organizujących  sportowe wydarzenia na Politechnice Wrocławskiej.

Współpracujemy ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, aby dotrzeć do jak największej ilości naszych studentów. Zajmujemy się organizacją rozgrywek e-sportowych, jak i sportami na świeżym powietrzu. Organizujemy turniej piłkarski między wydziałami znany pod nazwą "Liga PWr". Do naszych flagowych wydarzeń należy również Obóz Zimowy odbywający się w przerwie między semestrami na Politechnice Wrocławskiej.
Karol Rutkowski
Karolina Woźniak