Rekrutacja jesienna do Samorządu

Data: 07.10.2022

Cześć, studencie!

• Chcesz robić coś więcej niż tylko uczestniczyć w wykładach?
  • Chcesz mieć realny wpływ na to, co się dzieje na naszym wydziale, a także całej uczelni?
  • Jesteś osobą otwartą, kreatywną i pełną pomysłów?

Jeśli na chociaż jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi twierdząco - dołącz do nas!

Samorząd WPPT tworzą różne osoby, które w swej różnorodności odnajdują piękno, a mimo niej współpracują w sposób najlepszy z możliwych – tworząc razem coś dobrego.

Zajmujemy się dbaniem o porządek na wydziale, pośredniczymy na linii studenci–wykładowcy i rozwiązujemy problemy oraz wszelkie spory, organizujemy masę wydarzeń w ciągu roku - m.in. Tydzień Zdrowia, Bal Inżyniera, Rajdy, Szlachetną Paczkę.
Jako członek/członkini Samorządu Wydziałowego WPPT będziesz mieć możliwość tworzenia wydarzeń, pomagania innym oraz wdrażania własnych pomysłów, do czego gorąco zachęcamy!

Do Samorządu zapraszamy wszystkich studentów WPPT.